Piecyk wodny na pellet IDROCHIP 11,3 kW
Nowy

Piecyk z płaszczem wodnym do ogrzewania całego domu i produkcji cwu. Ogrzewana powierzchnia do 160 m2**. Możliwość podłączenia wylotu spalin z tyłu, z góry lub z lewej strony. Dostępny w kolorze (białym) OD RĘKI

Więcej szczegółów

9 000,00 zł

 • 8%
 • 23%

Opis

rodzaj paliwa pellet
wymiary 490x500x930 mm
sprawność 90,1 %
waga 142 kg
średnica wylotu spalin 80 mm
wyjście spalin (wys.) 170 mm
moc nominalna 11,3 kW
moc grzewcza na wodę 8,3 kW
ciśnienie pracy 1,5 bar
zużycie paliwa 0,8-2,6 kg/h
zasobnik na paliwo 14 kg
zużycie energii 150 W
powierzchnia grzewcza do 160 m2**
gwarancja 2 lata

Więcej informacji

Piecyk na pellet IDROCHIP 11,3 kW to subtelne połączenie nowoczesności z tradycyją. Ponadczasowy minimalizm i delikatna linia obudowy czynią urządzenie porządanym elementem dekoracyjnym pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności. Piecyk z płaszczem wodnym ogrzeje cały dom dostarczając ciepłą wodę do kaloryferów, układu ogrzewania podłogowego; a poprzez dodatkowy zasobnik cwu zabezpieczy dostęp ciepłej wody do łazienek i kuchni.

Piecyk można włączyć w istniejącą instalację grzewczą w układzie otwartym lub zamkniętym. Może być także łączony w instalacje złożone np. z panelami słonecznymi. IDROCHIP to skompresowana kotłownia dzięki wbudowanemu zasobnikowi na pellet, pompie obiegowej, naczyniu przeponowemu oraz zaworowi bezpieczeństwa. Niezwykle elastyczny w montażu, gdyż posiada możliwość podłączenia wylotu spalin z tyłu, z góry lub z boku po lewej stronie. 

Komora paleniska wykonana z wysokiej jakości stali, częściowo wyłożona wermikulitem - minerałem o bardzo dobrych właściwościach izolacji ciepła, nietoksycznym, czystym, ekologicznym. Komora paleniska w przedniej części zamknięta jest żeliwnymi drzwiczkami z szybką ze szkła ceramicznego, charakteryzujacego się wysoką odpornością na szok termiczny i wysoką temperaturę pracy. Obudowa stalowa, górna wkładka z ceramiki. 

Zalety i funkcje:

 • cichy
 • szybkie nagrzanie pomieszczenia
 • automatyczne rozpalenie, wygaszenie oraz czyszczenie komory spalania
 • autonomia pracy ciągłej do 16 godzin
 • prosty panel sterujący z wyświetlaczem, intuicyjna obsługa
 • programator tygodniowy załączenia i wygaszenia piecyka
 • wysoka sprawność spalania
 • wyjmowany popielnik
 • możliwość podłączenia zewn. termostatu pokojowego przewodowego lub bezprzewodowego

*Podane ceny brutto:

- 8% - dotyczy zakupu urządzenia przy usłudze montażu. Usługa montażu jest dodatkowo płatna. Wysokość stawki ustalana jest indywidualnie i zależy od zakresu prac.

-23% - dotyczy zakupu samego urządzenia przez klienta indywidualnego lub zakupu dla firm

**Podane parametry dla budynków średniozaizolowanych o zapotrzebowaniu 70W/m2.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Piecyk wodny na pellet IDROCHIP 11,3 kW

Piecyk wodny na pellet IDROCHIP 11,3 kW

Piecyk z płaszczem wodnym do ogrzewania całego domu i produkcji cwu. Ogrzewana powierzchnia do 160 m2**. Możliwość podłączenia wylotu spalin z tyłu, z góry lub z lewej strony. Dostępny w kolorze (białym) OD RĘKI

Napisz opinię