Ogrzewanie i klimatyzacja

W naszym asortymencie znaleźć można wszystkie urządzenia i akcesoria pozwalające na stworzenie sprawnie działającego systemu ogrzewania i klimatyzacji. Sprzedajemy zarówno urządzenia, jak i rury czy uszczelki pozwalające na ich stabilne podłączenie do instalacji w budynku. Specjalizujemy się przede wszystkim w kotłach na pellet, jednak w naszym sklepie są dostępne również klimatyzatory.

Gdzie sprawdzi się klimatyzacja?

Klimatyzacja pozwala zadbać o odpowiednią temperaturę powietrza, zwłaszcza w sezonie letnim. Umożliwia jego chłodzenie, zapewniając większy komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Klimatyzację montuje się w takich obiektach, jak np.:

  • budynki mieszkalne – domy i mieszkania,

  • biurowce – w tym przypadku tworzy się rozbudowane systemy klimatyzacji, które pozwalają na modyfikowanie temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna,

  • lokale usługowe i handlowe – klimatyzacja pojawia się przede wszystkim w centrach handlowych i sklepach,

  • obiekty przemysłowe.

Systemy klimatyzacji są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie konieczne jest zadbanie o odpowiednią temperaturę powietrza zarówno latem, jak i zimą. Nowoczesne urządzenia wyposaża się bowiem w rozwiązania pozwalające na ogrzanie pomieszczeń w trakcie chodnych dni.

Oferujemy klimatyzatory o różnej mocy, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do wielkości pomieszczenia. W naszym asortymencie znaleźć można m.in. systemy split, najczęściej montowane w obiektach mieszkalnych.

Systemy ogrzewania

Oprócz klimatyzatorów oferujemy systemy ogrzewania. To przede wszystkim kotły zasilane pelletem – jednym z bardziej ekologicznych paliw stałych wykorzystywanych w tradycyjnych instalacjach grzewczych. Sprzedajemy zarówno piece, jak i elementy montażowe czy części zamienne. W naszym asortymencie naleźć można też produkty powalające na stworzenie instalacji w całym obiekcie, bez względu na jego wielkość czy przeznaczenie.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

W tej kategorii nie ma produktów.