PIECYKI POWIETRZNE WOLNOSTOJĄCE DGP NA PELLET

Oferowane urządzenia grzewcze to doskonałe połączenie funkcjonalności z wyjątkowym, nowoczesnym wzornictwem.

Wolnostojące piecyki powietrzne DGP na pellet wykonujemy na zamówienie. Cieszą się one niesłabnącą popularnością wśród naszych Klientów – mają liczne zalety i są chętnie wykorzystywane jako element instalacji mającej zapewnić ciepło w mniejszych obiektach mieszkalnych. Ich konstrukcja opiera się na stabilnej, stalowej obudowie z żeliwnym wnętrzem oraz ceramiczną wstawką górną. Bardzo szybko się nagrzewają, zapewniając użytkownikom oczekiwany komfort cieplny.

Prezentowane w tej kategorii urządzenia są nie tylko proste w montażu (do tego celu wystarczy wybrać odpowiedni zestaw przyłączeniowy), ale również bardzo proste w obsłudze, dzięki załączonemu pilotowi z wyświetlaczem. Nasze wolnostojące piecyki powietrzne DGP na pellet zaprojektowane zostały tak, aby uzyskać pożądaną efektywności generowanego ciepła i jednocześnie minimalizować ilość spalanego paliwa, co przekłada się w tym przypadku na znaczne oszczędności.

Piecyki DPG na pellet, czyli ekologiczne rozwiązanie

Piecyki DPG na pellet mogą być opalane naturalnym, ekologicznym surowcem. Pochodzi on z trocin i resztek pozyskiwanych w trakcie obróbki drewna. Takie pozostałości są następnie prasowane i poddawane obróbce, która pozwala na stworzenie granulatu o określonych rozmiarach cząsteczek. Gotowy pellet zachowuje wysoką wydajność energetyczną, pozwalając na ogrzewanie nawet bardzo dużych obiektów.

Dostępne urządzenia są ogrzewane pelletem, który powstaje z odpadów z drewna liściastego i iglastego. Surowiec ten nie powoduje nadmiernej emisji dwutlenku węgla, w przeciwieństwie do wielu innych paliw stałych. Z tego powodu dostępne piecyki DPG są zgodne z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi wydzielania szkodliwych substancji do atmosfery.

Nowoczesne piece na pellet z naszej oferty są produktami nie tylko ekologicznymi, lecz także łatwymi w użytkowaniu. Urządzenia te pozwalają na programowanie sposobu pracy, dzięki czemu mogą samodzielnie dostosowywać ilość pobieranego paliwa do indywidualnych potrzeb użytkownika czy aktualnej pory dnia.

Piecyki wolnostojące na zamówienie

Oferujemy piecyki wolnostojące na pellet tworzone na indywidualne zamówienie. Użytkownik może samodzielnie dopasować odpowiednie wymiary i moc sprzętu do wielkości budynku czy indywidualnych potrzeb użytkownika. Urządzenia wolnostojące często stanowią też estetyczny dodatek do wnętrza. Z powodzeniem można postawić je w salonie lub innym pomieszczeniu, gdzie będą pełnić funkcję dekoracyjną, rozświetlając pokój.

Przygotowujemy piecyki o różnej mocy, wymiarach, rozwiązaniach technologicznych czy designie. Możemy zastosować w nich nowoczesne rozwiązania, które zapewniają łatwość obsługi i wydajność pracy sprzętu.

W tej kategorii nie ma produktów.