Edilkamin – palenisko koszyczek


Edilkamin

RPR225922

Nowy

Produkt dostępny

Więcej szczegółów

369,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płatność
Płatność

Więcej informacji

Na nasz asortyment składa się również oryginalny komponent pieca, czyli palenisko Edilkamin. Model ten został wyprodukowany z myślą o takich kotłach jak: Termika 12, Termika 15, Termika 18, Nelly, Biojoux, Dida Plus, Linosa 15, Linosa 18, Daisy, Cherie Up H, Mito Idro, Idropolis, Ten, Bora itp. W przypadku, gdy jesteście Państwo posiadaczami kotłów innych marek, zalecamy wcześniejszy z nami kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Podobnie jak cały nasz asortyment w tym również części serwisowe palenisko do kotłów, które oferujemy, charakteryzuje się najwyższą jakością i solidnym wykonaniem. Produkt ten wytwarzany jest przez firmę, która od ponad pięciu dekad cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest jednym z liderów w dziedzinie ogrzewania domów m.in. dzięki zachowaniu wysokich standardów przy produkcji swoich wyrobów.

Dostosowując się do potrzeb naszych klientów, staramy się utrzymywać stany magazynowe na najwyższym poziomie, jednak czasami mogą występować chwilowe braki produktu. Każdorazowo w takiej sytuacji klient jest informowany o możliwym najbliższym terminie realizacji zamówienia.

Postaw na najwyższą jakość

Palenisko jest bardzo ważną częścią pieca lub kotła – w końcu to tu dochodzi do spalania paliwa niezależnie czy mówimy o opale konwencjonalnym, czy też o biomasie. Jest to również element kotła ulegający regularnej eksploatacji, dlatego powinien być wyprodukowany z solidnego materiału, czyli z żeliwa. Jest to stop odlewniczy, który charakteryzuje się niską temperaturą topnienia oraz łatwą obróbką. Dzięki temu komponent jest skutecznie zabezpieczony przed urazami mechanicznymi, a także wysoką temperaturą. Dostępny u nas model paleniska w formie koszyka marki Edilkamin jak najbardziej spełnia te wszystkie cechy, a jego zakup z pewnością będzie udaną inwestycją na długi czas.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich zainteresowanych naszym produktem.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Edilkamin – palenisko koszyczek

Produkt dostępny

Napisz opinię