Informacje

Nowe produkty

Kotły domowe na pellet  Jest 8 produktów.

Poszukujesz nowoczesnych, wydajnych, a jednocześnie ekologicznych rozwiązań grzewczych? Jeżeli tak, to nasze kotły na pellet z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! W sklepie internetowym znajdziesz bowiem wyroby tak renomowanych producentów, jak EdilKamin i Aldom Stargard – marki te uchodzą w branży już od dawna za gwarancję najwyższej jakości.

Bardzo wydajne kotły na pellet Laguna 2 P oraz Termika2

Obydwie serie produktów są przede wszystkim bardzo uniwersalne – nadają się do układów zamkniętych i otwartych, bez trudu można je również wdrażać do istniejących już instalacji. Doskonale sprawdzą się ponadto w domach energooszczędnych, ponieważ istnieje możliwość ich połączenia z modułami fotowoltaicznymi, aby jeszcze bardziej zmniejszyć koszty eksploatacji.

Ogromnym atutem urządzeń z serii Laguna 2 P i Termika2 jest także to, że są niezwykle łatwe w obsłudze, zwłaszcza jeżeli zamontujemy inteligentne wyposażenie dodatkowe – automatyczny system załadunku pelletu, czy moduł komunikacyjny umożliwiających zarządzenie pracą kotła z poziomu urządzeń mobilnych.

Dostępne są modele o różnej mocy, dzięki czemu w łatwy sposób dobierzesz odpowiednie urządzenie grzewcze do domu lub zakładu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu online!.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów