Informacje

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Blog

Kotły na pellet - jak wybrać?

Posted by      0 Comments
Kotły na pellet - jak wybrać?

Za co w piecu odpowiada motoreduktor?

Posted by      0 Comments
Za co w piecu odpowiada motoreduktor?
Motoreduktor to ważny komponent pieców wyposażonych w podajnik. Wykorzystywany jest również w modelach zasilanych alternatywnym opałem, takim jak pellet. Urządzenie odpowiada za sprawną i wydajną pracę podajnika, na końcu którego jest montowane.
Jak precyzyjnie mierzyć temperaturę w pomieszczeniu?
Aby sprawdzać poziom temperatury w pomieszczeniu, warto używać odpowiednich urządzeń, takich jak np. pokojowy regulator. Więcej informacji w naszym artykule.
Kiedy warto zainwestować w regulator temperatury pokojowej?
Regularna kontrola temperatury w domu to bardzo ważna czynność. Nie bez znaczenia jest również to, aby pomiar przeprowadzać precyzyjnie, tak aby uzyskany wynik był wiarygodny. Mimo że w wielu nowoczesnych kotłach zainstalowane są specjalne termostaty czułe na zmiany temperatury wody, warto także zainwestować w odpowiednie urządzenie, które umożliwi nam kontrolowanie na bieżąco stanu ciepła bez potrzeby wchodzenia do kotłowni i zmieniania ustawień

Jak dobrać grzałkę elektryczną do pieca?

Posted by      0 Comments
Jak dobrać grzałkę elektryczną do pieca?
Grzałka elektryczna to istotny komponent pieca. Wpływa na wygodną funkcjonalność urządzenia, ponieważ w dość szybkim czasie podnosi temperaturę w kotle, powodując zapłon paliwa. Następnie ciepło poprzez system grzewczy dystrybuowane jest do innych pomieszczeń domowych.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)