Informacje

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Blog

Kiedy warto rozważyć instalację kozy na pellet?

Posted by      0 Comments
Kiedy warto rozważyć instalację kozy na pellet?
Każdy budynek mieszkalny lub użytkowy powinien być wyposażony w urządzenie pozwalające na pozyskiwanie wystarczającej ilości energii, aby utrzymać w poszczególnych pomieszczeniach temperaturę gwarantującą ich użytkownikom osiągnięcie komfortu termicznego, a więc stanu, w którym nie jest konieczne ani dodatkowe chłodzenie, ani pozbywanie się ciepła.

Jak przebiega montaż kotła na pellet?

Posted by      0 Comments
Jak przebiega montaż kotła na pellet?
Komfort korzystania z budynku oraz koszty jego eksploatacji zależą od różnych czynników, jednak do najważniejszych należy zainstalowane w danym obiekcie urządzenie grzewcze.
Co robić, by przedłużyć żywotność grzałki do pieca na pellet?
Właściwe działanie urządzenia grzewczego jest uzależnione od stanu technicznego wszystkich jego komponentów, ponieważ ich niesprawności i usterki będą automatycznie przekładały się na funkcjonowanie całości, w tym poziom efektywności pracy, zużycie opału, a także ilość wytwarzanych zanieczyszczeń.
Dym wydobywający się ze zbiornika na pellet. O czym może świadczyć?
Specyfiką urządzeń grzewczych jest to, że wykorzystywany w nich opał jest materiałem łatwopalnym. Przy eksploatacji kotła szczególnie ważne okaże się więc zadbanie o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, ponieważ zapłon zapasu paliwa zgromadzonego w zasobniku może się skończyć rozprzestrzenieniem się ognia i błyskawicznym spłonięciem całego budynku.

Jak rozpoznać pellet dobrej jakości?

Posted by      0 Comments
Jak rozpoznać pellet dobrej jakości?
Korzystanie z odpowiedniego opału pozwala na pozyskiwanie dużych ilości ciepła bez konieczności ponoszenia sporych wydatków na jego zakup. Paliwem, które cieszy się ogromną popularnością ze względu na doskonałą dostępność oraz świetne parametry użytkowe jest drewno w różnych postaciach.
Showing 1 to 5 of 21 (1 Pages)