Piec na pellet z podajnikiem | Piecyk na pellet

KOMINKI, PIECE I PIECYKI NA PELLET, DREWNO I EKOGROSZEK

Jest 2 produktów.

Sprzedawane w naszym sklepie internetowym piecyki mogą być zasilane dwoma rodzajami opału. Dysponujemy m.in. kominkami oraz nowoczesnymi piecami na pellet oraz drewno. Oba typy można zakupić w wersji powietrznej oraz wodnej. Te innowacyjne, a jednocześnie wydajne urządzenia posiadają szereg udogodnień, dzięki którym wiele z nich spełnia najnowsze wymagania w zakresie energooszczędności ujęte w ramach europejskich norm EcoDesign.

Dostosowując nasze produkty do wymagań klientów, przygotowaliśmy piecyki, które posiadają zróżnicowane rozmiary, a także moc grzewczą, dopasowaną również do mniejszych pomieszczeń. Ich moc waha się od 6,5 do 16,2 kW. Oprócz różnorodnej mocy działania możliwy jest również wybór szerokiej oferty sprzętów pod względem zastosowanego koloru. Przygotowaliśmy w naszej ofercie nowoczesne piece na pellet oraz kominki na pellet czy drewno w barwie białej, bordowej czy brązowej.

W przypadku planowania dodatkowego źródła dogrzewającego trafną inwestycją może okazać się piecyk na pellet. Urządzenia nie należy mylić z piecami, które przede wszystkim są większe gabarytowo.

Jakie korzyści może dać zakup piecyka na pellet?

Korzystanie z piecyków na pellet ma wiele zalet, m.in.

  • wysoka wydajność spalania, pod warunkiem stosowania pelletu o prawidłowej kaloryczności. Biopaliwo spala się powoli i jednostajnie, rozkładając ciepło w pomieszczeniu na dłuższy czas,
  • palenie pelletem jest postawą ekologiczną, ponieważ jest to odnawialne źródło energii, niegenerujące dwutlenku węgla do atmosfery,
  • wyglądają estetycznie i można je dopasować do wystroju wnętrz,
  • są zautomatyzowane i nieabsorbujące w obsłudze, co wpływa na wysoki komfort korzystania.

Ciekawą alternatywą dla piecyków jest kominek na pellet, który może być głównym źródłem ogrzewania domu lub tez dodatkowym. Dostępne w naszym asortymencie kominki z pewnością poza ich podstawową funkcjonalnością, będą również eleganckim elementem wyposażenia wnętrza salonu. Szczególnie praktyczne są kominki z płaszczem wodnym, które dzięki synchronizacji z instalacją C.O skutecznie podgrzewają wodę oraz na długo utrzymują wysoką temperaturę w pomieszczeniu.

Piece dla osób ceniących wygodne użytkowanie

Pellet jest wydajnym i ekonomicznym biopaliwem. Na długo utrzymuje ciepło, a ponadto w przeciwieństwie do paliw konwencjonalnych jest znacznie łatwiejszy w transportowaniu oraz magazynowaniu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że większość pieców opalanych np. węglem nie jest przystosowana do tego rodzaju biomasy. Aby z niej prawidłowo korzystać, należy zainwestować w piec na pellet z podajnikiem. Podajnik jest tu kluczowym komponentem, ponieważ umożliwia regularne dokładanie biopaliwa do pieca, w sposób zautomatyzowany, w minimalny tylko sposób angażując właściciela.

Ponadto dla osób ceniących wygodę może przypaść do gustu piec na pellet i ekogroszek. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy jeszcze się nie zdecydowali na jeden, konkretny opał lub też nie chcą być zależni od jednego rodzaju biopaliwa. Wpływać na to może m.in. dostępność produktu lub sugerowanie się korzystniejszymi cenami rynkowymi.

Dostępne u nas modele urządzeń, z pewnością spełnią Państwa oczekiwania oraz okażą się udaną inwestycją na lata.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów