Komin

Jest 10 produktów.

W tej kategorii prezentujemy Państwu rozbudowany asortyment osprzętu, a także produktów służących do wydajnego odprowadzania spalin i dymu z różnego rodzaju urządzeń grzewczych.

Oferujemy między innymi łatwe w montażu rury i kolana FERRO wyprodukowane z niezwykle wytrzymałej blachy stalowej DC01 nadające się do łączenia w funkcjonalne systemy przyłączy. Posiadamy kolana o średnicy 130, 150 oraz 200 mm, w przypadku rur wymiar ten może natomiast wynosić 130, 150, 160 i 200 mm.

Maksymalna temperatura pracy ciągłej tych elementów wynosi aż 600°C, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że komin nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku ich nadmiernego rozgrzania. Koniecznie trzeba także podkreślić, że ich powierzchnię zabezpieczono dodatkowo specjalną farbą Senotherm.

Polecamy ponadto trwałe złączki do komina ceramicznego, dzięki którym bez trudu połączą Państwo ze sobą poszczególne elementy przyłącza.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferowanych wyrobów. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów