KOMINKI I PIECYKI NA PELLET

Energooszczędną opcją, stanowiącą korzystną alternatywę dla tradycyjnych paliw stałych, są piecyki na pellet. W naszym sklepie internetowym można nabyć je w dwóch najpopularniejszych wersjach, czyli jako kominki wodne oraz powietrzne. W przypadku pierwszego z tych typów można wyróżnić także standardową wersję wolnostojącą, a także DGP.

Najważniejsze cechy

Dostępne urządzenia prezentują różne możliwości zastosowanych materiałów do stworzenia obudowy. Do przygotowanych opcji zaliczyć można chociażby ceramikę, stal, a także szkło. Są to urządzenia nadające się szczególnie do pełnienia funkcji grzewczej w budynkach oraz pomieszczeniach charakteryzujących się niewielką bądź średnią wielkością. Zwiększone możliwości oraz funkcjonalność piecyków na pellet zapewniane są przez zastosowanie dodatkowych opcji, takich jak panel dotykowy czy wyjmowany popielnik, a także wielu innych udogodnień.

Oszczędne ogrzewanie pelletem

Dostępne piecyki to modele na pellet, czyli jeden z bardziej ekologicznych paliw stałych dostępnych na rynku. Materiał ten tworzy się z różnych materiałów organicznych, takich jak drewno, trociny czy biomasa roślinna. Jest on sprasowany w cylindryczne kształty o stałej wielkości i gęstości. Pellet powstaje przede wszystkim z odpadów w przemyśle drzewnym, których nie da się wykorzystać w inny sposób. Materiał ten jest więc świetnym wyborem dla osób, którym zależy na ograniczeniu negatywnego wpływu ogrzewania na środowisko.

Wydajne piecyki na pellet

Piecyki na pellet charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną i wydajnością. Proces spalania w takich urządzeniach pozwala na maksymalne wykorzystanie energii zawartej w surowcu opałowym. Dzięki temu można skutecznie zmniejszyć koszty ogrzewania w porównaniu do niektórych innych systemów grzewczych. Współczesne piecyki są projektowane w taki sposób, by ich obsługa była maksymalnie uproszczona. Użytkownicy mogą sterować urządzeniem zdalnie lub samodzielnie programować sposób pracy sprzętu w konkretnych godzinach.

Oferujemy zarówno piecyki, jak i drobne akcesoria, jak np. zapalarka do pelletu. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć sprawnie działający system, wraz z wszystkimi elementami niezbędnymi do jego łatwej obsługi.

Piecyki o kompaktowych wymiarach

Piecyki z naszej oferty to produkty kompaktowych wymiarach. Z powodzeniem można umieścić je w niewielkich przestrzeniach, w których nie zmieszczą się standardowe piece. Produkty tego typu są dostępne w różnych wersjach, dzięki czemu można dopasować odpowiednią moc i wygląd urządzenia do danego wnętrza. Oferujemy piecyki, które stanowią nie tylko dodatkowe źródło ciepła, lecz także są ciekawym dodatkiem do aranżacji.

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiedni rodzaj piecyka do danego pomieszczenia.

Jest 1 produkt.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji