Sprzedaż pelletu do kominków i pieców | Ekologiczne biopaliwo

Pellet do kominków i piecyków

Jest 15 produktów.

Wśród coraz większej liczby osób rośnie świadomość dotycząca zanieczyszczeń naszej planety. Nic dziwnego, że wielu właścicieli domów zwraca się ku alternatywnym i odnawialnym źródłom energii, czego doskonały przykład może stanowić pellet. Stargard nie jest pod tym względem wyjątkiem i również w tym mieście, jak i okolicach coraz więcej mieszkańców zaczyna korzystać z ekologicznych wyrobów opałowych. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, zajmujemy się sprzedażą pelletu o wysokiej wartości energetycznej.

Ogrzewanie pelletem jest pod wieloma względami bardzo korzystnym sposobem na dostarczenie ciepła. Przede wszystkim to rozwiązanie bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie emituje dwutlenku węgla do atmosfery, jednocześnie nie ustępuje paliwom tradycyjnym, jeśli chodzi o wydajność. Można z niego korzystać zarówno w zakładach pracy, jak i w gospodarstwach domowych. W przypadku podjęcia decyzji, aby ogrzewać dom tego rodzaju biomasą, należy koniecznie pamiętać o zakupie odpowiednio przystosowanego do tego piecyka lub kominka na pellet.

Wszystkie oferowane przez nas produkty pakowane są w worki o pojemności 15 kg, minimalna ilość opału, jaką można zamówić, to 1 paleta, czyli 975 kg produktu (65 worków). Sprzedaż w tego rodzaju opakowaniach bardzo ułatwia magazynowanie opału u klienta.

Oferowany przez nas pellet o granulacji 6 i 8 mm produkowany jest ze sprasowanych trocin drzew iglastych. Jest to paliwo opałowe charakteryzujące się bardzo niską emisją dwutlenku węgla, popiół ze spalania produktu można ponadto wykorzystać jako nawóz.

Współpraca tylko z solidnymi producentami pelletu

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo atrakcyjne cenowo paliwa opałowe o dobrej kaloryczności. Są to cenione marki, którym zaufało wielu właścicieli kotłów i pieców pelletowych. Przykładem jest tu m.in. pellet Lava i Olimp, ale wybór jest znacznie szerszy i z pewnością każdy klient znajdzie u nas odpowiedni produkt.

Pellet Lava wytwarzany jest głównie z odpadów drzewnych pochodzenia iglastego, m.in. z sosny i świerku i jest opałem bardzo wydajnym. Charakterystyczne dla niego jest również to, że po wypaleniu nie pozostawia po sobie dużej ilości popiołu. Kaloryczność produktu wynosi ok. 4,6 kWh/kg (17,5 MJ).

Pellet Olimp jest idealną alternatywą dla paliw konwencjonalnych. Charakteryzuje się jasną barwą podczas spalania, co tylko potwierdza wysoką jakość tego wyrobu. Jest bardzo dobrym materiałem na opał zarówno do prywatnych domów, jak i ogrzewania zakładów pracy i dużych pomieszczeń. Jego wartość energetyczna to ok. 4,6 - 5,3 kWh/kg (16,5 - 19,0 MJ).

Oferujemy również wysokiej jakości pellet takich marek, jak:

  • Task – kaloryczność 5,0 kWh/kg (19MJ),
  • Biomas Partner – kaloryczność 4,6 - 5,3 kWh/kg (16,5 - 19,0 MJ),
  • Fabich Premium – kaloryczność ok. 5,3 kWh/kg (19 MJ),
  • Energo-Biomasa – kaloryczność 4,6 kWh/kg (17,5 MJ), dostępny produkt standardowy, jak i opatrzony certyfikatem EN plus A1,
  • Poltarex,
  • Drewemix.

Opał dostarczamy bezpłatnie do odbiorców znajdujących się w odległości maksymalnie 50 km od Stargardu. Pozostałych klientów zapraszamy po odbiór osobisty. Istnieje również możliwość zakupu pelletu na worki w siedzibie naszej firmy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów