Piecyki wodne na pellet  Jest 1 produkt.

Jeżeli szukają Państwo niedrogiego, a jednocześnie ekologicznego rozwiązania umożliwiającego ogrzewanie domu lub mieszkania w komfortowy sposób, to nasza oferta idealnie wpasowuje się w Państwa oczekiwania. Dysponujemy bowiem rozbudowanym asortymentem obejmującym funkcjonalne piecyki wodne na pellet, które można wykorzystać zarówno jak centralny element instalacji grzewczej, jak również włączyć je do już istniejącego systemu pracującego w układzie zamkniętym, bądź otwartym. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby połączyć nasze produkty choćby z panelami słonecznymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo dziewięć modeli piecyków wodnych na pellet, które różnią się od siebie w zakresie mocy nominalnej, materiału, z jakiego wykonano palenisko (stal, żeliwo lub połączenie obu tych materiałów), a także dostępnych opcji dodatkowych. Są to wyroby renomowanego producenta EdilKamin, który na rynku uchodzi obecnie za swego rodzaju gwarancję niezwykle starannego wykonania i jakości.

Koniecznie trzeba również podkreślić, że oferowane przez nas produkty prezentują się niezwykle stylowo i mogą stanowić atrakcyjny wizualnie element aranżacji wnętrz.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji