Piecyki na drewno

Jest 1 produkt.

Nowoczesne urządzenia techniki grzewczej muszą być nie tylko funkcjonalne, czyli efektywnie nagrzewać pomieszczenia, lecz również stylowo prezentować we wnętrzach domów. Dawniej tego rodzaju piecyki były instalowane w mniej reprezentacyjnych pomieszczeniach domowych lub domkach letniskowych, domowych kotłowniach oraz w obiektach gospodarczych. Z biegiem czasu producenci tych urządzeń zaczęli wprowadzać na rynek piecyki, które łączą funkcjonalność kotłów z uniwersalnym i eleganckim wyglądem kominków na pellet.

Takie są właśnie nasze piecyki na drewno – kasety FIREBOX Luce Plus 54 i 62, a także FIREBOX Deco 54. Dodatkowym ich atutem jest to, że mimo nowoczesnej technologii, są wciąż proste w obsłudze. Ponadto piecyki na drewno ze względu na swoje niewielkie rozmiary są bardzo dobrym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń o małej powierzchni.

Proponowane przez nas urządzenia są solidne i trwałe, co przekłada się także na wydajność i długie utrzymanie ciepła w pomieszczeniu. Wszystkie nasze produkty są również zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu z pewnością zakup będzie udaną inwestycją na długie lata.

Jaki model piecyka na drewno wybrać?

W naszym sklepie każdy klient ma możliwość zakupu piecyka na drewno przy uwzględnieniu oczekiwań pod kątem wydajności oraz warunków domowych. Do najczęściej wybieranych wariantów należą:

  • - Modele FIREBOX Luce Plus 54 i 62 – wyposażone są we wkład kominkowy z elegancko prezentującym się frontem z szyby ceramicznej. Model Luce Plus 54 przeznaczony jest do nieco mniejszych pomieszczeń niż jego większy brat, czyli Luce Plus 62. Obydwa modele dostępne są natomiast w wersji z wentylatorami lub bez. Piecyki na drewno z linii Luce Plus wyposażone są ponadto w automatyczną regulację powietrza do spalania oraz system czyszczenia szkła. Istnieje także możliwość ogrzewania dwóch dodatkowych pomieszczeń dzięki wykorzystaniu opcji KIT UNO, DUE TRE.
  • - FIREBOX Deco 54 – jej żeliwna kaseta świetnie pasuje natomiast do niewielkich pomieszczeń, jej front charakteryzuje się pięknym, rustykalnym wzorem. Tutaj również dostępna jest opcja KIT UNO, DUE TRE umożliwiająca ogrzewanie dwóch dodatkowych pomieszczeń. Dużą zaletą tego produktu jest automatyczny mechanizm regulacji odprowadzania spalin.

Wszystkie nasze produkty opatrzone są certyfikatem Ecodesign 2022, który świadczy o tym, że oferowane przez nas urządzenia są przyjazne dla środowiska.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji