Piecyki na drewno  W tej kategorii nie ma produktów.

Nowoczesne urządzenia techniki grzewczej muszą być nie tylko funkcjonalne, czyli świetnie nagrzewać pomieszczenia, lecz również pięknie i stylowo się prezentować we wnętrzach. Takie są właśnie nasze piecyki na drewno – kasety FIREBOX Luce Plus 54 i 62, a także FIREBOX Deco 54.

Modele FIREBOX Luce Plus 54 i 62 wyposażone są we wkład kominkowy z elegancko prezentującym się frontem z szyby ceramicznej. Model Luce Plus 54 przeznaczony jest do nieco mniejszych pomieszczeń, niż jego większy brat, czyli Luce Plus 62. Obydwa modele dostępne są natomiast w wersji z wentylatorami lub bez.

Piecyki na drewno z linii Luce Plus wyposażone są ponadto w automatyczną regulację powietrza do spalania oraz system czyszczenia szkła. Istnieje także możliwość ogrzewania dwóch dodatkowych pomieszczeń dzięki wykorzystaniu opcji KIT UNO, DUE TRE.

Żeliwna kaseta Deco 54 świetnie pasuje natomiast do niewielkich pomieszczeń, jej front charakteryzuje się pięknym, rustykalnym wzorem. Tutaj również dostępna jest opcja KIT UNO, DUE TRE umożliwiająca ogrzewanie dwóch dodatkowych pomieszczeń.

Dużą zaletą tego produktu jest automatyczny mechanizm regulacji odprowadzania spalin.

Wszystkie nasze produkty opatrzone są certyfikatem Ecodesign 2022, który świadczy o tym, że oferowane przez nas urządzenia są przyjazne dla środowiska.

Podkategorie