Piecyki powietrzne wolnostojące na pellet

W tej kategorii nie ma produktów.

Jako renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji funkcjonalnych systemów grzewczych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty o wysokich parametrach technicznych.

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się obecnie wolnostojące piecyki na pellet – wszystkie oferowane przez nas urządzenia opatrzone są certyfikatem EcoDesign, który potwierdza, że spełniają one rygorystyczne normy dotyczące emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.

W naszej ofercie dostępne są obecnie trzy modele wolnostojących piecyków na pellet:

  • - Aris UP2 8,2 kW z obudową stalową lub obudową ceramiczną – oba warianty charakteryzują się względnie ekonomicznym zużyciem paliwa i dużą pojemnością zasobnika (15 kg), urządzenia są wyposażone w opcje programowania czasowego – tygodniowego lub dziennego. Przy wyposażeniu dodatkowym zainstalowany jest system WiFi oraz moduł GPS,
  • - Klik 8,3 kW – o solidnej konstrukcji z żeliwa. Praca piecyka oparta jest na systemie Leonardo. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest m.in. w lampki informujące o rezerwie paliwa. Może być także mobilnie sterowane.

Są to urządzenia renomowanego włoskiego producenta techniki grzewczej EdilKamin przeznaczone do ogrzewania głównie małych i średnich pomieszczeń. Wszystkie są bardzo łatwe w obsłudze, a ich montaż odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

Atutami oferowanych przez nas produktów jest autonomia pracy ciągłej do nawet kilkudziesięciu godzin, system automatycznej kontroli spalania pelletu, a także automatyczne czyszczenia komory spalania.

Zalety posiadania kozy na pellet

Używanie pelletu jako opału paliwowego jest praktycznym rozwiązaniem ze względu na wydajność, cenę oraz pozytywny wpływ na środowisko. Koza na pellet – jak potocznie nazywa się tego typu urządzenie, jest świetną alternatywą np. dla kominka. Ponadto piecyk wolnostojący:

  • - niegdyś popularny w domach letniskowych lub pomieszczeniach gospodarczych, dziś dzięki eleganckiej obudowie jest stylowym elementem domowego wyposażenia. Polecane przez nas modele wizualnie dopasują Państwo do wielu wnętrz salonów,
  • - dzięki zautomatyzowaniu są proste w obsłudze, a dodatkowe funkcje pozwalają sterować piecykiem poprzez odpowiednie aplikacje w telefonie,
  • - nie zajmują dużo miejsca, więc sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach,
  • - nie generują hałasu w trakcie pracy.