KOZY NA PELLET WOLNOSTOJĄCE

Jako renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji funkcjonalnych systemów grzewczych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty o wysokich parametrach technicznych. To przede wszystkim funkcjonalne kozy na pellet.

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się obecnie wolnostojące piecyki na pellet – wszystkie oferowane przez nas urządzenia opatrzone są certyfikatem EcoDesign, który potwierdza, że spełniają one rygorystyczne normy dotyczące emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.

W naszej ofercie dostępne są obecnie trzy modele wolnostojących piecyków na pellet:

Aris UP2 8,2 kW z obudową stalową lub obudową ceramiczną – oba warianty charakteryzują się względnie ekonomicznym zużyciem paliwa i dużą pojemnością zasobnika (15 kg), urządzenia są wyposażone w opcje programowania czasowego – tygodniowego lub dziennego. Przy wyposażeniu dodatkowym zainstalowany jest system WiFi oraz moduł GPS,

- Klik 8,3 kW – o solidnej konstrukcji z żeliwa. Praca piecyka oparta jest na systemie Leonardo. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest m.in. w lampki informujące o rezerwie paliwa. Może być także mobilnie sterowane.

Są to urządzenia renomowanego włoskiego producenta techniki grzewczej EdilKamin przeznaczone do ogrzewania głównie małych i średnich pomieszczeń. Wszystkie są bardzo łatwe w obsłudze, a ich montaż odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

Atutami oferowanych przez nas produktów jest autonomia pracy ciągłej do nawet kilkudziesięciu godzin, system automatycznej kontroli spalania pelletu, a także automatyczne czyszczenia komory spalania.

Zalety posiadania kozy na pellet

Używanie pelletu jako opału paliwowego jest praktycznym rozwiązaniem ze względu na wydajność, cenę oraz pozytywny wpływ na środowisko. Koza na pellet – jak potocznie nazywa się tego typu urządzenie – jest świetną alternatywą np. dla kominka. Ponadto piecyk wolnostojący:

- niegdyś popularny w domach letniskowych lub pomieszczeniach gospodarczych, dziś dzięki eleganckiej obudowie jest stylowym elementem domowego wyposażenia. Polecane przez nas modele wizualnie dopasują Państwo do wielu wnętrz salonów,

- dzięki zautomatyzowaniu jest prosty w obsłudze, a dodatkowe funkcje pozwalają sterować piecykiem poprzez odpowiednie aplikacje w telefonie,

- nie zajmuje dużo miejsca, więc sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach,

- nie generuje hałasu w trakcie pracy,

- jest zasilany pelletem, który można łatwo składować bez konieczności tworzenia osobnej kotłowni. Materiał ten trafia do klienta w poręcznych workach, które można trzymać w garażach, pod wiatami czy w pomieszczeniach gospodarczych,

- może kontynuować pracę nawet w przypadku awarii prądu – urządzenia te wyposaża się w awaryjne zasilanie,

- zapewnia możliwość automatycznego rozpalania, wyłączania czy wybrania cyklu pracy w zależności od potrzeb użytkownika,

- produkuje mniej popiołu w porównaniu z urządzeniami zasilanymi drewnem, choć ilość zanieczyszczeń w dużej mierze zależy od jakości stosowanego surowca.

Koza na pellet może stanowić nie tylko źródło ciepła w budynku, lecz także ciekawy dodatek do danego wnętrza. Komponuje się doskonale z aranżacjami rustykalnymi czy klasycznymi. Obecnie na rynku znaleźć można również ciekawe obudowy takich urządzeń, co pozwala na ich wkomponowanie również w aranżacje nieco bardziej nowoczesne.

Gdzie sprawdzi się koza na pellet?

Koza na pellet może być używana jako źródło ciepła w salonie, pokoju dziennym, jadalni lub innych pomieszczeniach w domu. Zapewnia przytulną atmosferę i równomierne rozprowadzenie ciepła. W niektórych apartamentach, które mają odpowiedni przewód kominowy lub możliwość instalacji wentylacji, koza na pellet może być używana jako alternatywne źródło ciepła.

Koza może być stosowana w miejscach pracy, takich jak biura, restauracje, kawiarnie czy sklepy. Ten rodzaj kominku na pellet pozwala nie tylko zapewnić ciepło, ale także stworzyć przyjemną atmosferę dla klientów i pracowników.

Koza na pellet może być również stosowana w obiektach rekreacyjnych, takich jak kempingi, chatki letniskowe, domki wypoczynkowe czy przyczepy kempingowe. Działa niezależnie od sieci elektrycznej, dlatego jest w stanie dostarczać ciepło nawet w odległych miejscach.

W tej kategorii nie ma produktów.

Jako renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji funkcjonalnych systemów grzewczych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty o wysokich parametrach technicznych.

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się obecnie wolnostojące piecyki na pellet – wszystkie oferowane przez nas urządzenia opatrzone są certyfikatem EcoDesign, który potwierdza, że spełniają one rygorystyczne normy dotyczące emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.

W naszej ofercie dostępne są obecnie trzy modele wolnostojących piecyków na pellet:

  • - Aris UP2 8,2 kW z obudową stalową lub obudową ceramiczną – oba warianty charakteryzują się względnie ekonomicznym zużyciem paliwa i dużą pojemnością zasobnika (15 kg), urządzenia są wyposażone w opcje programowania czasowego – tygodniowego lub dziennego. Przy wyposażeniu dodatkowym zainstalowany jest system WiFi oraz moduł GPS,
  • - Klik 8,3 kW – o solidnej konstrukcji z żeliwa. Praca piecyka oparta jest na systemie Leonardo. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest m.in. w lampki informujące o rezerwie paliwa. Może być także mobilnie sterowane.

Są to urządzenia renomowanego włoskiego producenta techniki grzewczej EdilKamin przeznaczone do ogrzewania głównie małych i średnich pomieszczeń. Wszystkie są bardzo łatwe w obsłudze, a ich montaż odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

Atutami oferowanych przez nas produktów jest autonomia pracy ciągłej do nawet kilkudziesięciu godzin, system automatycznej kontroli spalania pelletu, a także automatyczne czyszczenia komory spalania.

Zalety posiadania kozy na pellet

Używanie pelletu jako opału paliwowego jest praktycznym rozwiązaniem ze względu na wydajność, cenę oraz pozytywny wpływ na środowisko. Koza na pellet – jak potocznie nazywa się tego typu urządzenie, jest świetną alternatywą np. dla kominka. Ponadto piecyk wolnostojący:

  • - niegdyś popularny w domach letniskowych lub pomieszczeniach gospodarczych, dziś dzięki eleganckiej obudowie jest stylowym elementem domowego wyposażenia. Polecane przez nas modele wizualnie dopasują Państwo do wielu wnętrz salonów,
  • - dzięki zautomatyzowaniu są proste w obsłudze, a dodatkowe funkcje pozwalają sterować piecykiem poprzez odpowiednie aplikacje w telefonie,
  • - nie zajmują dużo miejsca, więc sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach,
  • - nie generują hałasu w trakcie pracy.
    ustawienia ciasteczek