Piecyki powietrzne wolnostojące na pellet  W tej kategorii nie ma produktów.

Jako renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji funkcjonalnych systemów grzewczych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty o wysokich parametrach technicznych.

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się obecnie wolnostojące piecyki na pellet – wszystkie oferowane przez nas urządzenia opatrzone są certyfikatem EcoDesign, który potwierdza, że spełniają one rygorystyczne normy dotyczące emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.

W naszej ofercie dostępne są obecnie trzy modele wolnostojących piecyków na pellet – Aris UP2 8,2 kW z obudową stalową, Aris UP2 8,2 kW z obudową ceramiczną, a także klik 8,3 kW.

Są to urządzenia renomowanego włoskiego producenta techniki grzewczej EdilKamin przeznaczone do ogrzewania głównie małych i średnich pomieszczeń. Wszystkie są bardzo łatwe w obsłudze, również ich montaż nie nastręcza jakichkolwiek problemów.

Atutami oferowanych przez nas produktów jest autonomia pracy ciągłej do nawet kilkudziesięciu godzin, system automatycznej kontroli spalania pelletu, a także automatyczne czyszczenia komory spalania.