Piecyki powietrzne wolnostojące DGP na drewno

W tej kategorii nie ma produktów.

System DGP, czyli system dystrybucji gorącego powietrza, to doskonały sposób na ogrzanie nawet kilku sąsiadujących ze sobą pomieszczeń przy użyciu tylko jednego urządzenia. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo funkcjonalne piecyki wolnostojące opalane drewnem wyposażone nie tylko w ten system, lecz również mnóstwo innych, przydatnych funkcji.

Kasety FIREBOX zaprojektowane przez renomowanego, włoskiego producenta Edilkamin zapewniają świetne parametry użytkowe, np. w kwestii regulacji powietrza do spalania, mocy nominalnej, czy klasy energetycznej, a także stanowią bardzo stylowy element aranżacyjny, który z pewnością będzie się prezentował wyśmienicie w każdym pomieszczeniu.

Szczególnie pięknie prezentuje się wolnostojący piecyk DGP na drewno FIREBOX Deco 54 o całkowicie wyjątkowym, rustykalnym designie. Opcjonalnie można zamówić wersję z wymuszoną cyrkulacją powietrza, a także z centralką obsługiwaną ręcznie lub pilotem radiowym.

Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie posiadają certyfikat Ecodesign 2022, co jest najlepszym potwierdzeniem, że są one przyjazne dla środowiska.

ustawienia ciasteczek