czujniki  Jest 17 produktów.

Bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie pieców na paliwa stałe jest obecnie zapewnione przez zaaplikowane w nowoczesnych systemach grzewczych, technologicznie zaawansowane rozwiązania - czujniki. Pozwalają na stałą kontrolę działania urządzenia, monitorując parametry temperaturowe w kotle, eliminując ryzyko nadmiernego spadku temperatury lub jej nieoczekiwanego wzrostu, mogącego stworzyć zagrożenie wystąpienia pożaru.

W naszej ofercie dostępne są moduły o zróżnicowanych funkcjach, nie tylko wykorzystywane do pomiaru temperatury spalin czy odpowiedzialne za zablokowanie dopływu paliwa w przypadku przekroczenia pewnych wartości. W rezultacie, możliwe jest na przykład zaprojektowanie takiego systemu grzewczego, który pozwoli na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz budynku na podstawie pomiarów wykonanych na zewnątrz. Interesującą opcją jest również czujnik optyczny płomienia, a także komponenty montowane w pokoju, zbierające niezbędne do zaplanowania pracy kotła informacje.

Serdecznie zapraszamy – jako ekspertom z zakresu techniki grzewczej, w kwestii doboru najlepszych rozwiązań z tego zakresu, mogą nam Państwo zaufać.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów