Pokojowy regulator temperatury – sterowniki i moduły

sterowniki, moduły

Jest 7 produktów.

Dzięki oferowanym na naszej stronie produktom możliwe jest stworzenie funkcjonalnej, prostej w obsłudze oraz kontrolowaniu, a także wydajnej sieci grzewczej w każdym obiekcie mieszkalnym.

Wśród licznych, dostępnych w naszym sklepie propozycji znajdują się sterowniki pokojowe – popularne, nowoczesne termostaty z panelem dotykowym zaopatrzone w wiele przydatnych opcji. Pozwalają nie tylko na stałe kontrolowanie poziomu temperatury w pomieszczeniach, ale też na ciągłe monitorowanie pracy kotła. Użytkownicy, którzy już zdecydowali się na ten produkt, cenią sobie między innymi funkcję alertów oraz możliwość szybkiego sprawdzenia poziomu paliwa w zasobniku. Na uwagę zasługuje również estetyczny wygląd panelu dotykowego oraz prostota obsługi systemu.

W tej kategorii prezentujemy również doskonale sprawdzające się moduły rozszerzeniowe, dzięki którym możliwe jest rozbudowanie zakresu funkcjonalności regulatorów kotłowych. Rozwiązanie to pozwala na przyłączenie do istniejącej infrastruktury kolejnych dwóch mieszaczy. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Regulator temperatury pokojowej

Aby podwyższyć komfort przebywania w pomieszczeniu, warto wyposażyć dom w odpowiednie akcesoria, dzięki którym temperatura zawsze będzie dostosowana do potrzeb mieszkańców. Regulator temperatury pokojowej to bardzo praktyczne urządzenie służące do szczegółowego i wiarygodnego pomiaru temperatury w danym obiekcie. Za pośrednictwem tego urządzenia użytkownik ma możliwość modyfikacji pracy kotła lub pieca, tak aby uzyskana temperatura odpowiadała preferencjom wszystkich osób przebywających w domu.

Regulator jest zsynchronizowany z urządzeniami grzewczymi poprzez specjalne sterowniki, dzięki czemu użytkownik może regulować temperaturę, ustalając zarówno stałe, jak i zmienne parametry.

Dysponujemy modelami uniwersalnymi, dzięki którym system grzewczy może generować stałą temperaturę przez określony czas lub też pracować według ustawionych programów tygodniowych, dniowych, a nawet godzinowych.

Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdą Państwo pokojowy regulator temperatury, który będzie odpowiadać Waszym potrzebom, a problemy ze zbyt mocnym lub słabym grzaniem szybko odejdą w niepamięć.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
ustawienia ciasteczek