sterowniki, moduły  Jest 5 produktów.

Dzięki oferowanym na naszej stronie produktom możliwe jest stworzenie funkcjonalnej, prostej w obsłudze oraz kontrolowaniu, a także wydajnej sieci grzewczej w każdym obiekcie mieszkalnym.

Wśród licznych, dostępnych w naszym sklepie propozycji znajdują się sterowniki pokojowe – popularne, nowoczesne termostaty z panelem dotykowym zaopatrzone w wiele przydatnych opcji. Pozwalają nie tylko na stałe kontrolowanie poziomu temperatury w pomieszczeniach, ale też na ciągłe monitorowanie pracy kotła. Użytkownicy, którzy już zdecydowali się na ten produkt, cenią sobie między innymi funkcję alertów oraz możliwość szybkiego sprawdzenia poziomu paliwa w zasobniku. Na uwagę zasługuje również estetyczny wygląd panelu dotykowego oraz prostota obsługi systemu.

W tej kategorii prezentujemy również doskonale sprawdzające się moduły rozszerzeniowe, dzięki którym możliwe jest rozbudowanie zakresu funkcjonalności regulatorów kotłowych. Rozwiązanie to pozwala na przyłączenie do istniejącej infrastruktury kolejnych dwóch mieszaczy. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów