Motoreduktory - zarówno uniwersalne, jak i do konkretnych pieców

motoreduktory

Jest 17 produktów.

W naszym asortymencie dostępne są proste w montażu, wydajne w działaniu motoreduktory. Urządzenia dostępne na naszej stronie są rozwiązaniem doskonale zastępującym tradycyjne układy napędowe.

Motoreduktor do pieca posiada liczne atuty, co sprawia, że bardzo dobrze sprawdzają się jako element odpowiedzialny za działanie pieców na pellet.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe propozycje – w tym o motoreduktory dedykowane do konkretnych modeli pieców, z przewodami przyłączeniowymi o odpowiedniej końcówce. Są to kompletne zestawy, które przez Klientów cenione są również ze względu na niski poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy urządzenia. Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego, wydajnego i sprawnego napędu do swojego pieca na pellet, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie i urządzenie dopasowane do posiadanego przez Państwo modelu kotła.

Główne zalety motoreduktora do pieca

Główną zaletą urządzeń tego typu są niewielkie rozmiary – zintegrowany system nie zajmuje wiele miejsca, a wszystkie jego elementy znajdują się w jednym miejscu, zamknięte w trwałej obudowie. W porównaniu do klasycznych urządzeń napędowych motoreduktor jest nawet kilkanaście razy mniejszy, co jest nie bez znaczenia, gdy należy go umieścić w pomieszczeniu o niewielkiej powierzchni. Z gabarytami naszych motoreduktorów wiąże się także inna zaleta. W związku z tym, że jest to jedna zintegrowana aparatura, podzespoły są zgromadzone w jednym miejscu. Daje to zatem możliwość ustawienia parametrów pod jedno urządzenie, co jest niemożliwe w układzie rozproszonym, w którym trzeba ustawić indywidualnie każdy element.

Dodatkowym atutem naszych nowoczesnych motoreduktorów do pieca jest cicha praca, co wpływa na komfort użytkowania.

Jak należy dbać o motoreduktor?

Warto pamiętać, że motoreduktor po roku użytkowania lub przepracowaniu około 20 000 godzin powinien być poddany przeglądowi i konserwacji, podczas której:

  • - przeprowadzana jest kontrola stanu zewnętrznego urządzenia, sprawdzanie szczelności – w niektórych przypadkach bez potrzeby demontażu,
  • - czyszczenie poszczególnych komponentów,
  • - dokonywane są pomiary funkcjonowania napędu pod kątem efektywności oraz bezpieczeństwa,
  • - przeprowadzana jest próba wytrzymałości elektrycznej,
  • - sprawdzana jest równomierność pracy urządzenia oraz poziom hałasu.

Prace serwisowe powinny być wykonywane przez specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów