Kotły domowe na pellet

Jest 3 produktów.

Coraz większą popularnością cieszą się nasze nowoczesne i inteligentne rozwiązania grzewcze. W tej kategorii polecamy Państwu domowe kotły pelletowe, które w bardzo dużym stopniu pracują całkowicie autonomicznie i charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością spalania.

W ofercie dostępne są urządzenia dwóch producentów: Edilkamin oraz ALDOM Stargard. Sztandarowym produktem Edilkamin są kotły na pellet LAGUNA wyposażone między innymi w funkcję kompresowania popiołu, programator czasowy, palenisko stalowe, a także intuicyjny w obsłudze wyświetlacz. Posiadamy modele o mocy minimalnej 18, 24 i 29 kW, dzięki czemu bez problemu dobiorą Państwo odpowiednie urządzenia do ogrzewania domu o dowolnej wielkości.

ALDOM Stargard prezentuje natomiast bardziej kompaktowe rozwiązania grzewcze przeznaczone do montażu w układzie zamkniętym lub otwartym. Model TERMIKA dostępny jest w wariantach o mocy minimalnej 12, 16 i 20 kW. Produkty tego producenta doskonale nadają się do łączenia w bardziej złożone systemy, w których skład wchodzą przykładowo moduły fotowoltaiczne.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów